Pflege mit Herzen

Przyporządkowane stanowisko:
Pomoc domowa
Lokalizacja:
Kujawsko-pomorskie
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Minimalne wykształcenie:
Niepełne podstawowe
Minimalne doświadczenie:
1 rok
Wymagane prawo jazdy:
Nie wymagane
Wymagany język obcy:
Język niemiecki - komunikatywny
Godziny pracy:
Data rozpoczęcia pracy:
Data publikacji oferty:
2017-02-17 11:32:00
Wymagane dokumenty:

Opiekunka starszych osób w Niemczech!

Branża: Inne
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie,

Poszukujemy opiekunki do starszego pana w Böhmenkirch.
Podopieczny:
Wiek: 77 lat Wzrost: 170cm Waga: ok. 70 kg
Podopieczny cierpi na demencję, dezorientację czasową i przestrzenną oraz nadciśnienie. Podopieczny bierze leki na przerost gruczołu krokowego. Starszy pan jest osobą mobilną. Nosi okulary. Noce przesypia spokojnie.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach, prowadzi gospodarstwo domowe oraz towarzyszy podopiecznemu podczas wizyt u lekarza
Informacje dodatkowe:
Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym w miejscowości Böhmenkirch. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest dostęp do Internetu, oraz samochód do dyspozycji.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferuje legalną pracę dla opiekunek oraz opiekunów osób starszych w Niemczech. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego przypadku, bezpieczeństwo i kontakt z polskim koordynatorem za granicą. Dopasowujemy zlecenie do umiejętności językowych i doświadczenia w opiece opiekunki/opiekuna. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i pracowników, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera.

OFERUJEMY :
- legalny wyjazd do Niemiec (na umowę- zlecenie, od której odprowadzamy wszelkie składki na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalno-rentowe, wypadkowe itd.)
- bezpłatny przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wysokie wynagrodzenie do 1600 € + atrakcyjne PREMIE, BONUSY
- stały kontakt z koordynatorem firmy
- krótki okres oczekiwania na pracę
- znalezienie optymalnej opcji dojazdu do miejsca pracy, współpracujemy z wieloma przewoźnikami oraz oferujemy możliwość przejazdu z adresu na adres

www.pflegemitherzen24.pl
e-mail: justyna.kotowska@pmh.info.pl
Nr telefonu: 508 624 688

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 508 624 688

Pracodawca prosi o kontakt bezpośredni:
Prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 508 624 688 Zamknij

Uwaga!!!!

W związku z częstymi próbami wyłudzeń wpłat pieniężnych na poczet noclegów do pracy za granicą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dokładne sprawdzanie firm które oferują pracę a przede wszystkim z jakich maili jest rekrutacja, duże agencje pracy nie korzystają z darmowych skrzynek pocztowych, z reguły jest to mail rekrutacja@nazwafirmy.pl. Prosimy o dokładne sprawdzanie firm które zamieszczają ogłoszenia oraz zgłaszanie wszelkich podejrzeń.

Zespół Dreamwork.pl