WB Staffing Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).
Oferta dodana przez:
Agencja pracy
Wielkość przedsiębiorstwa:
Pracodawca nie podał informacji
Branża:
Inżynieria / Architektura / Budownictwo / Dom
Przyporządkowane stanowisko:
inny
Lokalizacja:
Stavanger, Norwegia
Forma zatrudnienia:
Minimalne wykształcenie:
Podstawowe
Minimalne doświadczenie:
2-3 lata
Wymagane prawo jazdy:
kat. B
kat. C
Wymagany język obcy:
Język angielski - komunikatywny
Godziny pracy:
Data rozpoczęcia pracy:
Data publikacji oferty:
2017-02-17 14:38:59
Do końca oferty:
56
Wymagane dokumenty:

- CV

Pracownik ogólnobudowlany z prawem jazdy kat. C+E

Branża: Inżynieria / Architektura / Budownictwo / Dom
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger

Dla naszego Klienta (Lidera z branży budowlanej na terenie Norwegii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany z prawem jazdy kat. C + E

Obowiązki:
• prowadzenie samochodu po Norwegii z ładunkiem do 10 ton
• prace budowlane na zewnątrz i w wewnątrz danego obiektu- wylewki, malowanie, szpachlowanie, elewacje, zbrojenia
• spawanie

Wymagania:
• minimum 3-5 lat oświadczenia na podobnym stanowisku
• komunikatywna znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
• kwalifikacja wstępna/ szkolenie okresowe dla Kierowców kat. C
• umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo- tlenowym
• prawo jazdy kat. B + C
• prawo jazdy kat C + E będzie dodatkowym atutem
• samodzielność w pracy- warunek konieczny (nie szukamy osób na pomocników!)

Oferujemy:
• Zatrudnienie przez Agencje Pracy w oparciu o umowę o pracę, delegowanie do pracy w Norwegii, po okresie próbnym zatrudnienie przez firmę norweską
• Koszt pierwszej podróży do Norwegii po stronie agencji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy na różnych zleceniach

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Uwaga!!!!

W związku z częstymi próbami wyłudzeń wpłat pieniężnych na poczet noclegów do pracy za granicą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dokładne sprawdzanie firm które oferują pracę a przede wszystkim z jakich maili jest rekrutacja, duże agencje pracy nie korzystają z darmowych skrzynek pocztowych, z reguły jest to mail rekrutacja@nazwafirmy.pl. Prosimy o dokładne sprawdzanie firm które zamieszczają ogłoszenia oraz zgłaszanie wszelkich podejrzeń.

Zespół Dreamwork.pl