W TYM MIEJSCU UZYSKASZ POMOC, DANE KONTAKTOWE I NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O DREAMWORK

O Nas
O NAS

Dreamwork to nowoczesny portal dla pracowników i pracodawców, który pozwala na szybkie i skuteczne wyszukiwanie zamieszczonych ofert pracy lub specjalistów. Naszym użytkownikom dajemy nowoczesne narzędzia, za pomocą których pracownicy mogą dokładnie wyszukać interesujące ich oferty, natomiast pracodawcy przeprowadzać zoptymalizowane kampanie rekrutacyjne, których zasięg możemy rozszerzyć za pomocą kampanii linków sponsorowanych Google lub kampanii przeprowadzonej na Facebooku. Dzięki rozwiniętemu oraz intuicyjnemu systemowi zarządzania aplikacjami kandydatów, nawet największa rekrutacja przeprowadzona w Dreamwork odznacza się przejrzystością i wysoką skutecznością przy zachowaniu niskich kosztów. Dla bardzo wymagających klientów z grupy pracodawców przygotowaliśmy system wyszukiwania pracowników, aby przedsiębiorcy mogli trafić do jak najwęższej grupy specjalistów, a wybór najlepszego kandydata zabierał jak najmniej czasu.

Doskonale wiemy, że nie ma ideałów, ale powinno się do nich dążyć, dlatego cały czas unowocześniamy nasz portal i wyposażamy go w coraz nowsze i skuteczniejsze narzędzia, aby pracownicy i pracodawcy mogli się jak najszybciej spotkać i czerpać profity z owocnej współpracy.

Tysiące ogłoszeń i tyle samo profesjonalistów prezentujących swoje CV czekają na Ciebie na Dreamwork.pl!

MISJA

Naszą misją jest organizacja wirtualnego miejsca, w którym spotykają się pracodawcy i pracownicy. Dążymy do tego, aby pracodawcy mogli być w łatwy i precyzyjny sposób wyszukiwani, a także do aktywnego poszukiwania specjalistów przez pracodawców. Na rynku pracy są tysiące pracodawców, ale również tysiące profesjonalistów, do których przedsiębiorca może w szybki i bezpośredni sposób trafić dzięki Dreamwork i zaimplementowanym narzędziom zaoszczędzającym jego czas. Właśnie czas jest czynnikiem, na którym tracą obydwie strony – my staramy się, aby stracili go jak najmniej. Istniejemy, by spełniać zawodowe marzenia!